BLÍŽÍ SE LEDNOVÝ MYSLIVECKÝ PLES

21.12.2014 13:28

    Můžete si tipnout, kdo že otvírá troubeckou plesovou sezónu již více než padesát let (s vyjímkou roku 1998 - povodně, kulturní dům v neprovozu schopném stavu). Kdo jste ukázali na myslivce, tak jste se nemýlili.

    Zpravidla druhá sobota v úvodním měšíci roku patří mysliveckému bálu. Tentokrát to bude 10. leden 2015, kdy se můžete od 20 hodin přijít do kulturního domu v Troubkách pobavit, ochutnat něco dobrého z myslivecké kuchyně, poslechnout si lovecké a myslivecké trubače ZÁTRŽA a nakonec si ještě domů odnést výhru z bohaté zvěřinové a věcné tomboly. Živá hudba v podobě seskupení BIG MŽIK nabírá své příznivce.

    Atmosféru bude opět dotvářet slavnostně vyzdobený kulturní dům s namalovanými kulisy s výjevy z minulosti troubeckého revíru.

    Nezapomínáme ani na přespolní hosty. Jako obvykle bude v 19:30 hodin přistaven v Přerově u pivovaru zvláště vypravený autobus, který po skončení plesu odveze návštěvníky zpět do Přerova.

    Dovolujeme si vás srdečně na tuto akci pozvat. Vaše účast nás velmi potěší a dáte nám tím najevo, že naše práce pro veřejnost má smysluplnost.

    Luděk Judas