BUDOVA OMS PŘEROV NA PRODEJ

20.04.2014 06:00

Apelace Mgr. Mikulenky

Adminitrátor webu upozorňuje, že apelace nevyjadřuje stanovisko Mysliveckého sdružení Mezivodí v Troubkách, ani názor administrátora webu:

 

Vážení myslivci, členové ČMMJ z okresu Přerov.

         V pátek 18.4.2014 se konal Okresní sněm OMS Přerov, na kterém 31 našich zástupců, které jsme s důvěrou vyslali na tento sněm, se nechalo zmanipulovat a odhlasovali prodej budovy OMS, kterou společně vlastníme v ulici U Strhance v Přerově. Podle usnesení tohoto sněmu by se měl prodej budovy uskutečnit ještě v letošním roce. Učinili tak bezprostředně po tom, kdy začali platit nové stanovy ČMMJ a majetek okresních spolků je již skutečně majetkem se kterým může OMS sám nakládat. Rozhodli tak bez vědomí nás ostatních, t.j. další tisícovky přerovských členů. Na místo toho, aby tato mimořádná záležitost byla důsledně prokonzultovaná s ostatními v mysliv. sdruženích. Prodejem této nemovitosti v hodnotě asi 2 mil. připraví každého z nás min. o 2 000 Kč, protože peníze se rychle promrhají. Současná sešlost na OMS v Přerově, která se hrdě zve "Okresní mysliveckou radou", podléhá již čtyři roky schopnému intrikánovi a manipulátorovi, avšak neschopnému ekonomovi okresního spolku, Ing. Bartošovi. Ten z důvodu své finanční nevzdělanosti a neschopnosti řeší financování OMS prodejem majetku. Ti ostatní v myslivecké radě mu ve svojí nepružné strnulosti, nebo zabedněnosti naslouchají jako tupé ovce. To se zřetelně projevilo i při konání pátečního okresního sněmu. A jednatel Daněk se před finančními neznázemi OMS zahrabává do svých hromad zakouřených papírů.


     Jednou v roce pak celá tato sestava reprezentující OMS Přerov společně naservíruje ústy svého "nemastného-neslaného" předsedy Ing. Hejnika neřešitelné finanční problémy jednatřiceti překvapeným delegátům. Momentu překvapení mistrně využívá již zmíněný intrikán a manipulátor, rádo by také ekonom spolku Bartoš a nabízí "jediné možné řešení", Prodej budovy OMS. Třicet lidí vzápětí zvedá ruce a je usneseno! Přemýšlet o tom všem se začne snad až po Velikonocích. Nač si kazit svátky? Proč se finanční problémy neřeší pronájmem volných protor, případně pronájmem celého domu? Když to jde v Olomouci, v Opavě a jinde, lze to i v Přerově! JEN HLUPÁK SE ZBAVUJE MAJETKU KTERÝ UŽ NIKDY NEZÍSKÁ!

     Přátelé, Vy členové ČMMJ, prosím Vás vzbuťte se! Uvědomte si veškeré souvislosti! Prodejem domu nejenže přijdeme o jediný společný majetek, ale také neskutečně rychle skončí veškerá činnost OMS Přerov. Mnozí z nás práci pro OMS obětovali mnoho času a to za každého režimu: (kynologie, kroužky myslivecké mládeže, školení adeptů, výstavy trofejí aj.). Z toho záhy už nic nebude! Zachovejme majetek po našich otcích, aby jej mohli užívat i naši synové! Nedopusťme, aby se na přerovsku staly realitou otřepané výlevy přerovské, komunisticko-myslivecké legendy Miroslava Sekery: "Až umřu, skončí se mnou i myslivost!". Vezměme rozum do hrsti! Svolejme nový Okresní sněm, revokujme stávající usnesení, hledejme společně rozumné a přijatelné řešení pro nás všechny.

     Myslivosti zdar!

     Mgr. Pavel Mikulenka