ČLENSKÁ A VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE

10.02.2014 11:51

    Nepsanou tradicí v kalendáři troubeckých myslivců je únorová členská schůze a následně březnová výroční členská schůze.

     Pro spolek s tak bohatou činností by byla nekomunikace zvoleného výkonného výboru s členskou základnou fatální chybou. Familierně se členská schůze před tou březnou výroční nazývá "hádává". Nečekejte však, že by jednání bylo vedeno zvýšeným hlasem, popřípadě ropzepřemi. Stejně, tak jako na dalších členských schůzích během roku je třeba odhlasovat spousty variant činnosti, kalendář a organizaci akcí, nákup majetku, členové se chtějí dozvědět výsledek hospodaření a nejbližší plány do budoucna na chov a péči o zvěř. Z vlastní praxe známe, že co člověk to názor. A právě tato jednání rozhodují demokratickým způsobem, jakým směrem se bude spolek ubírat. Opravdu každý člen může rozhodnout o budoucnosti své i celého MSM.

    Výroční členská schůze je už takovou třešničkou na dortu, kde se svědkem celoročního hodnocení činnosti, stávají i pozvaní hosté z řad zastupitelů obce, spřátelených mysliveckých sdružení, z řad sponzorů, z řad přátel, kteří nám celoročně pomáhají.

    Termín letošní členské únorové schůze připadl na poslední den tohto měsíce, pátek 28. února 2014, začátek v 18 hodin na Konírně.

     V neděli 9. března 2014 pak přijde na řadu výroční členská schůze, ta má na Konírně začátek v 9 hodin. Určitě nebudou při tomto slavnostním bilancování chybět trubači hudebního seskupení ZÁTRŽA, plánováno je i promítání fotografií a videa z prostředí troubeckých příslušníku Hubertova cechu.

    Luděk Judas