MSM Troubky uspořádalo II. Myslivecké slavnosti

21.07.2014 16:59

    Jelikož minuloroční I. myslivecké slavnosti nabídly účastníkům zábavu i možnost tance při živé hudbě společně s velmi bohatou mysliveckou kuchyní, očekávali troubečtí členové Hubertova cechu, že si přinejmenším stejný počet návštěvníků nenechá tuto příležitost ujít ani v sobotu 19. července. Navíc vysoké teploty dávaly předpoklad, že v podvečeru určitě přijde vhod nějaký ten doušek piva či limonády.

    Přípravy myslivci nepodcenili. Pro případ deštivého počasí postavili stan. Zásoby jelena na smetaně, divočáka se zelím, mysliveckého guláše nebo živánské na jehle byly dostačující. Dobře připraveni byli i lovečtí trubači i ukázky jelenního vábení. Na letošek byla zvolena živá hudba v podobě cimbálovky.

   Nakonec se sešel celkem hojný počet účastníků, který by mohl ledajaký spolek závidět, ale na loňské množství tentokrát nedosáhl. Těžko říci, zda úmorné vedro nebo zvolená živá hudba odlákala ty nerozhodné.

    Věříme, že ti, co přišli, se dobře pobavili, že byli v našem svatostánku na Konírně spokojeni a najdou si cestu na další naše akce, námi pořádané. My se na jejich návštěvu budeme těšit.

Fotografie ze slavností zde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Luděk Judas