MYSLIVECKÝ PLES 2015

12.01.2015 19:08

     "Kdo přišel, neprohloupiĺ", tak by se dala charakterizovat účast na tradičním mysliveckém plese v Troubkách, který opanoval druhou lednovou neděli v troubeckém kulturním domě. Členové Hubertova cechu v obci se snažili již od prostřed týdne připravit pro návštěvníky co nejpříjemnější prostředí. Strávili připravou spousty a spousty hodin a nic neponechali náhodě

     Malované kulisy na oknech, slavnostní výzdoba smrky a smrčím, vynikající myslivecká kuchyně a dostatek nápojů pro pitný režim jistě uspokojil i ty nejnáročnější. Aplaus sklidilo vystoupení mysliveckých a loveckých trubačů skupiny ZÁTRŽA a pochvalu zaslouží i kapela BIG MŽIK. A pokud se na některé návštěvníky usmálo štěstí v tombole, tak určitě televize, jízdní kola nebo nějaký ten kus zvěřiny jistě přišel výhercům vhod.

     Nezbývá než poděkovat těm, kteří si na ples cestu našli a tím podpořili snahu troubeckých myslivců udělat něco pro lidi. Je jen opět škoda, že početní převahu měli přespolní na úkor troubeckých zájemců. Ti mohli podpořit velmi slušnou návštěvu, ale nestalo se tak, škoda. Snad "náprava" přijde již za rok, budeme se těšit.

     Luděk Judas

     FOTOGRAFIE Z PLESU NAJDETE ZDE