MYSLIVECKÝ PLES MÁ V TROUBKÁCH VÍCE NEŽ PADESÁTILETOU TRADICI

31.12.2013 19:55

    Znalé poměrů v Troubkách nepřekvapí, že plesovou sezónu v obci zahajují myslivci pořádáním svého bálu. Datum zrodu sahá do konce šedesátých let minulého století. Zpočátku místem konání byla troubecká Zavadilka, později se plesy přestěhovaly do kulturního domu.

    Letos se stane dnem konání Mysliveckého plesu sobota 11. ledna. Troubečtí členové Hubertova cechu a jejich příznivci opět připraví příjemné prostředí ozdobené kulisy s mysliveckými motivy namalovanými pro první plesy. Myslivecká kuchyně, troubení loveckých a mysliveckých trubačů je samozřejmostí. 

     K tanci i poslechu bude hrát, stále zlepšující se, BIG MŽIK. A pokud něco donesete domů z bohaté tomboly, která letos nebude výhradně zvěřinová, může to být velice příjemně strávený večer v kulturním domě v Troubkách. Začátek je ve 20 hodin..

    Novinkou není ani přistavení autobusu pro účastníky z Přerova a nejbližšího okolí. V  19:30 hodin bude u Pivovaru v Přerově přistaven tento dopravní prostředek a po skončení plesu autobus odveze účastníky plesu zpět do Přerova.

    Troubečtí myslivci se těší na vaši návštěvu.

Snímek z přípravy sálu kulturního domu v Troubkách.   

 Luděk Judas