MYSLIVECKÝ PLES V ROCE 2013 PATŘÍ MINULOSTI

13.01.2013 15:50

    Velmi slušná návštěva se přišla v sobotu 12. ledna 2013 pobavit do troubeckého kulturního domu na ples, který v minulosti otevíral a i v současné době otevírá plesovou sezonu v Troubkách. Děje se tak už více než padesát let. A stejně tak jsou staré i kulisy s mysliveckými motivy, které přikrášlují atmosféru příjemného posezení, a které každý rok bez přestávky vystavují pořadatelé na obdiv.

 

    Není v silách pořadatelů, aby se zavděčili úplně všem účastníkům plesu. Zábava je taková, jakou si každý udělá sám. Myslím si však, a z prvotních ohlasů lze konstatovat, že se letošní vydání bálu podařilo. Stále se zlepšující hudební skupina BIG-MŽIK si nachází své pevné místo, ten kdo chtěl pohladit své chuťové pohárky a neotálel na poslední chvíli, si také dopřál svého. Ti šťastnější si dokonce odnesli i některou z hodnotných cen. Líbilo se i vystoupení trubačské skupiny ZÁTRŽA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           

              Svůj "úlovek" si z plesu odnášel i Ing. Aleš Rusek.

 

    Pořádání takové akce není jednoduchá záležitost. Nejen troubečtí myslivci, ale i jejich přátelé, manželky museli vynaložit nemalé úsilí, aby připravili příjemné prostředí a zázemí v takové míře, aby příchozí nebyli zklamáni.

 

    Doufejme, že se jim to podařilo, že se účastníkům ples líbil, že troubeckým myslivcům a jejich pomocníkům zachovají přízeň a za rok se na stejném plese objeví znovu i se svými přáteli.

 

    Děkujeme všem za návštěvu.

      FOTOGRAFIE Z PLESU

     ČLÁNEK V PŘEROVSKÉM DENÍKU 

     FOTOGALERIE PŘEROVSKÉHO DENÍKU

Luděk Judas