STANISLAV BERČÍK UKONČIL ČLENSTVÍ

02.03.2014 09:55

Na konci minulého roku podal žádost o zrušení členství v Mysliveckém sdružení Mezivodí pan Stanislav Berčík. Členská základna následně na členské schůzi v únoru tohoto roku této žádosti vyhověla. Pan Berčík prožil v troubeckém sdružení plodných 18 let a jak sám ve své žádosti o ukončení členství napsal, byla to velice příjemná léta v příjemném a pracovitém prostředí. Poděkoval za možnost tyto úspěšné roky prožít a popřál kolektivu příslušníků Hubertova cechu v Troubkách další úspěchy.

Samozřejmě i my, troubečtí myslivci, budeme na dobu prožitou se Stanislavem Berčíkem vzpomínat pouze v dobrém. I jeho přičiněním mohlo mnoho z nás prožít krásy myslivosti, určitě budeme vzpomínat na mnoho krásných setkání, povídání. Věříme, že i kdy nebude oficálním členem MSM Troubky, že si cestu mezi nás najde, že se sejdeme a na řadu přijdou další zážitky, na které budeme v budoucnu vzpomínat.

Děkujeme za přínos troubecké myslivosti, za práci, kterou doposud odvedl a jak je již výše uvedeno, těšíme se na další setkání při akcích sdružení.

Luděk Judas