ZVEME VÁS NA II. MYSLIVECKÉ SLAVNOSTI

10.07.2014 13:22

    Troubečtí myslivci určitě neusnuli na vavřínech. Jejich činnost je přebohatá a tudíž i prázdninové nic nedělání by k nim nesedělo. Proto se minulý rok rozhodli udělat opět něco pro lidi, pro své spoluobčany. Akci dali název MYSLIVECKÉ SLAVNOSTI a snažili se do svého areálu na Konírně nalákat, co největší návštěvu. Samozřejmě mysleli také na to, aby se hosté dobře bavili a také měli něco dobrého na zub a mohli rovněž uhasit žízeň. To vše za doprovodného programu s živou hudbou a troubením.

    Sešel se rok s rokem a týden po troubeckých hodech, což je přesněji 19. července si můžemě opět dovolit pozvat na Konírńu širokou veřejnost na II. ročník MYSLIVECKÝCH SLAVNOSTÍ.

    I letos nebude chybět živá hudba, domácí myslivečtí a lovečtí trubači skupiny ZÁTRŽA se představí se svými hosty určitě v co nejlepším světle, znovu si můžeme poslechnou ukázky vábení jelenů, předváděné odborníkem na slovo vzatým panem Kostkou z Jesenicka.

    A co by to bylo za mysliveckou akci, kdyby jsme na ní nenašli mysliveckou kuchyni. Už teď se vám musí sbíhat sliny při pomyšlení na srnčí řízky, divočáka se zelím, jelení guláš a další grilované speciality, které pro vás rádi připraví členové Hubertova cechu v Troubkách se svými příznivci, včetně dalšího občerstvení. Začátek je v 17 hodin.

    Přijďte, jste srdečně zváni.

 

    Luděk Judas